Kim jesteśmy?

Jesteśmy Grupą firm, która metodami marketingowymi i Public Relations realizuje dla naszych klientów działania prowadzące do sukcesywnego wzrostu ich udziałów rynkowych.
Osiągamy to poprzez tworzenie i rozwijanie społecznosci ludzi ufających markom naszych klientów.
W zależnosci od sytuacji konkurencyjnej, udziału w rynku, fazy cyklu rozwoju rynku, rodzaju produktu i branży każdorazowo dobieramy odpowiedni zestaw narzędzi i wdrażamy takie projekty, które kosztują relatywnie niewiele a ich efekty są zazwyczaj lepsze niż u konkurencji. Mniejszym kosztem większy efekt - w ten sposób wspieramy firmy w poprawianiu ich pozycji rynkowej.
Dzięki takiemu podejściu nasi klienci mogą osiągac sukcesy zarówno w okresach prosperity, stagnacji jak i recesji.

agencja reklamowa, agencja pr, agencja social media, agencja interaktywnaDlaczego Pegasus?

Skuteczne zespoły

Tworzymy zespoły specjalistów będących ekspertami w swoich dziedzinach w przeciwiestwie do zespołów "złotych rączek" które znają się na "wszystkim"
Pracujemy w zespołach, które zdążyły się już dotrzec i naszą kreatywnosc potrafimy włożyc w ramy strategii które przynoszą ponadprzeciętne efekty.

Doswiadczenie i energia

Jesteśmy stabilną organizacją z doświadczeniem sięgającym 1991 roku. Przeszliśmy z naszymi klientami przez wszystkie cykle koniunkturalne gospodarki. W kategoriach polskiego rynku mamy ponadprzeciętne doświadczenie. Z pośród agencji założonych na początku lat '90 w formie niezależnej zostało dosłownie kilka - my jesteśmy jedną z nich.

Nasi managerowie z jednej strony są na tyle doświadczeni aby wybierać najskuteczniejsze rozwiązania i swobodnie radzić sobie podczas sztormów a z drugiej na tyle młodzi, że pełni zapału, wigoru i będący na bieżąco z najnowyszmi rozwiązaniami.
AGD RTVbudowlanki, instalacyjna, budownictwo, instalacyjnejfarmaceutyczna, otc, medyczna, farmaceutycznej, medycznejfinanse, tfi, fundusze, finansowa, banki, funduszy, bankow, finansowejportale, it, portalikosmetyki, kosmatyczna, kosmetycznejmoda, fashion, modowej, ubrania, modowa, ubraniowa, obuwnicza, ubraniowej, obuwniczejmotoryzacj, opony, motoryzacyjnej, samochodowa, oponiarskiej, samochodowej
napoje, alkohole, napoji, alkoholowa, fmcg, alkoholowejdetalicznej, retail, detaliczna, handel, detalicznyrolnicza, pasze, rolniczej, rolnictwo, hodowlaoprogramowania, software, oprogramowaniespozywczej, zywnosciowej, fmcg, spozywczatransport, lotnictwo, transportowej, lotnicza, transportowa, kolej, lotniczej, autokarowy, kolejowa, autokarowa, kolejowej, autokarowejturystyczna, sportowa, turystycznej, sportowej, sprzetu, sportowego, sprzet, sportowywnetrzarskiej, meblowa, wnetrzarska, meblowej

Zalety agencji sieciowej i lokalnej

Międzynarodowa, sieciowa agencje reklamowe, sieciowe agencje prPracujemy dla najbardziej wymagających marketerów świata (proszę sprawdzić nasze doświadczenie)
pracujemy w oparciu międzynarodowe standardy współpracy, które wypracowalimy obsługując międzynarodowych klientów na terenie Polski i innych krajów Europy w ramach dwóch niezależnych sieci agencji z różnych krajów ze wszystkich kontynentów:

  • Interpartners - agencje reklamowe
  • PRN - agencje Public Relations.

Tworzymy unikatowy miks zalet agencji sieciowej o wysokim standardzie i zaletach niewielkiej organizacji doradczo realizacyjnej. Oferujemy sprawnosc niewielkiej lokalnej struktury orgniazacyjnej, gdzie decyzje są podejmowane na miejscu a bieżący codzienny kontakt i współraca prowadzone są z Hamburgiem, Genewą czy Londynem lub Rygą.